Ми раді повідомити Вам дивовижну новину: відкриття нового підрозділу - BWT water+more.

BWT Україна знову розширюється!

30.3.2017 10:05  


Ми раді повідомити Вам дивовижну новину: відкриття нового підрозділу - BWT water+more. 


Вода з продуктами BWT water+more – це ідеальне поєднання унікальних технологій, доступної вартості продукту та очевидних переваг для споживачів. Повністю орієнтовані на інтереси професіоналів сегменту HORECA та поєднують в собі унікальність, як самої продукції, так і способів для її застосування.

BWT water+more пропонує найбільший в світі вибір продуктів для оптимізації води в сфері харчування та вендингу, тому ідеальне рішення для досягнення найкращих результатів завжди поруч. Вода, відфільтрована з продуктами BWT дозволяє бариста, власникам ресторанів та операторам торгових автоматів ідеально проявити характер, смак та аромат кавових напоїв.


Використання наших фільтрів – це невід’ємна частина Вашого успіху
Підрозділ BWT water+more не тільки вдосконалює свої вже відомі продукти, але й постійно відкриває ринку нові інноваційні технології для сфери громадського харчування.

Фільтри від BWT water+more працюють з високоефективною технологією High-Efficiency-Technology (HET) та встановлюють абсолютно нові стандарти щодо ефективності, потужності фільтру та безпеки. Вони надійно фільтрують непідготовлену воду, навіть у великих обсягах, таким чином знижуючи ризик корозії та захищаючи обладнання. Частота технічного обслуговування та періодичність ремонту одразу знижуються; експлуатаційні витрати зменшуються. BWT water+more створює ідеальні умови для вашого успішного та економічного бізнесу.


Запатентована інноваційна технологія BWT Magnesium technologyЧерез те, що магній є дуже важливим носієм смаку для всіх гарячих напоїв, BWT water+more розробили інноваційний фільтр-картридж BWT bestmax PREMIUM. Ця система фільтрації, відзначена нагородами, оснащена запатентованою технологією BWT Magnesium technology, що створює ідеальний баланс магнію у воді, в той самий час прибираючи зайвий кальцій, який викликає утворення вапняних відкладень. Це дозволяє ідеально розкритись найкращим ароматам кави й чаю, а також створити витончену та стабільну пінку на еспресо.

Завдяки запатентованій технології, вода, яка проходить процес фільтрації, насичується магнієм, що дозволяє зберегти повноцінний баланс мінералів. Як результат, майже нейтральна величина pH, яка надає високоякісній воді чудовий смак та м’якість. 


Ознайомитись з повною лінійкою продуктів BWT water+more можна на сайті www.bwt-wam.com

Всі запитання та пропозиції надсилайте нам на пошту – waterandmore@bwt.ua